Про школу

Відомості про атестацію


Про школу ...

 Комаргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –  Томашпільського району, була введена в  дію 01.09.1988 року.

Навчальний заклад розрахований на 480 учнів.

В цьому навчальному році в школі навчається 255 учнів в 14 класах. Середня наповнюваність класів 18,4 учня. Окремі класи мають по дві паралелі (3 -А - 3 -Б; 6-А - 6-Б; 9-А – 9-Б; ).

З 01.09.2004 року в школі навчаються діти із с. Горишківки , які щоденно доїжджають шкільним автобусом. В 2010-20 навчальному році на навчання доїжджає 30 учнів.

В школі обладнані кабінети географії, історії, зарубіжної літератури, математики, хімії та біології, інформатики, фізики, української мови та літератури, 6 кабінетів початкових класів, спальня, шкільні майстерні. Чотири навчальних кабінетів проатестовано:

1). Кабінет української мови та літератури( завідуюча кабінетом Павловська Олена Іванівна , вчителька української мови та літератури вищої категорії, голова районного методоб'єднання, вчителів української мови та літератури);

2) Кабінет історії (завідуюча Кохан Галина Василівна, вчитель історії та правознавства І категорії);

3). Кабінет фізики ( завідуючий Запопадний Іван Іванович, вчитель фізики вищої категорії);

4).Кабінет інформатики (завідуюча Студент Тетяна Василівна , вчитель математики та інформатики І категорії).

У вересні 2006 року школа взяла участь у конкурсі «Рівний доступ до якісної освіти в Україні» та отримала навчальний комп'ютерний комплекс із 13 комп'ютерів вартістю 81533 грн.,однак комп'ютерний новий комплекс не використовується в навчальному процесі через відсутність меблів; комп'ютери установлені на партах і на них працюють окремі вчителі школи. В начальному процесі використовується НКК отриманий школою у вересні 2004(5+1).

У школі функціонує спортзал, актовий зал , їдальня, бібліотека,На шкільному по­двір'ї є 2 гімнастичних майданчики. В школі обладнаний та працює щочетверга стоматологічний кабінет.

У всіх класах в наявності куточки державної символіки , класні куточки, стенди «Сиди правильно», «Пиши правильно», ростоміри, стенди з дидактичними матеріалами по предметах У кабінеті заступника директора з начальної роботи розміщені стенди, на яких відображено методичну роботу школи . У школі обладнано музейну кімнату народознавства »Світлиця» та куточок Бойової слави , в коридорах є стенди Державної символіки, «Вісник школи»,»Паспорт школи», розклади уроків, розклади роботи гуртків, режим роботи ГПД,загальні правила для учнів, «Наше дозвілля»,куточки «Твоя безпека», «Уроки безпеки»,»Червона Книга України», «Україна - держава європейська», куточок правознавства, «Наша гордість», «Наші успіхи».

Котельня школи у 2000 році переведена на опалення природнім газом, шкільна їдальня забезпечена гарячою та холодною водою . працює система каналізації, функціонує 5внутрішніх туалетів , 2 з яких у 2008 році було відремонтовано та замінено в них

сантехнічне обладнання .

На пришкільній території розбиті та обробляються шкільні ділянки.